Ana sayfa

Shenzhen XH Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen XH Technology, pleksiglas levhaların ve ilgili ürünlerin araştırma ve geliştirme, üretim ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.Şu anda iki üretim üssü var: Dongguan üretim üssü, döküm için iki yeni akrilik levha üretim hattına sahip;Foshan üretim üssünde dört ekstrüzyon hattı bulunmaktadır.Ekstrüde akrilik levha üretim hattı.Şirketin sahip olduğu iki üretim üssü, dökme ve ekstrüzyon için aylık toplam 1.200 ton akrilik levha üretim kapasitesine sahip olup, ihtiyaçlarınızın zamanında karşılanmasını sağlar.

Çin Shenzhen XH Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Şirket Kalifikasyon Açıklaması: Şirket, onlarca yıldır akrilik endüstrisinde faaliyet göstermektedir ve profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahiptir.Fabrika üretimimiz uluslararası ISO 9001, CE ve SGS standartlarına uygundur.

XH şirketi, temel olarak pazar odaklı, teknolojik yeniliklere ve çekirdek olarak bağımsız ürünlere bağlı kalmaktadır.Akrilik ürünlerin uygulama alanında yıllarca derinlemesine araştırma yapan şirket, yüksek performanslı akrilik ışık kılavuz plakaları, ses ekranı panelleri geliştirmiştir. Banyo panelleri, difüzör panelleri, akrilik lensler vb. 12 ürün serisi bulunmaktadır. reklam, tabela, zanaat ürünleri, optik aletler, tıbbi ekipman, demiryolu taşımacılığı, bilimsel araştırma ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Akrilik levhalarımız Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya ve dünyanın diğer bölgelerine ihraç edilmektedir ve pazar Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Meksika, Birleşik Arap Emirlikleri, Polonya, Brezilya, Rusya ve İsviçre gibi 60'tan fazla ülkeyi kapsamaktadır. .İyi bir itibar ve pazara yakın bir pazarlama hizmet sistemi ile giderek daha fazla müşteri kazandık.

Çin Shenzhen XH Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

XH şirketi, güçlü plastik ürün teknolojisi ve araştırma ve geliştirme yeteneklerine sahiptir ve farklı müşterilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli yüksek kaliteli ürünler geliştirmek ve üretmek için birçok dünyaca ünlü şirket, bilimsel araştırma enstitüsü ve kolej ve üniversite ile işbirliği yapmaktadır.Dünyaca ünlü şirketlerden en gelişmiş makine ve aletleri tanıtan sıkı kalite kontrol, müşterilere kaliteli ürünler sunmaktan eminiz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Çin Shenzhen XH Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Shenzhen XH Technology Co., Ltd. Shenzhen XH Technology Co., Ltd. Shenzhen XH Technology Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

Satıcı

No. Çalışanları : 220~280

Yıllık satış : 100M-500M

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen XH Technology Co., Ltd. Sertifikalar