Ana sayfa ÜrünlerAkrilik Difüzör Levha

3mm Polikarbonat LED Işık Difüzör Levha Buzlu Şeffaf Plastik Plaka

Sertifika
Çin Shenzhen XH Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

3mm Polikarbonat LED Işık Difüzör Levha Buzlu Şeffaf Plastik Plaka

3mm Polikarbonat LED Işık Difüzör Levha Buzlu Şeffaf Plastik Plaka
3mm Polikarbonat LED Işık Difüzör Levha Buzlu Şeffaf Plastik Plaka 3mm Polikarbonat LED Işık Difüzör Levha Buzlu Şeffaf Plastik Plaka 3mm Polikarbonat LED Işık Difüzör Levha Buzlu Şeffaf Plastik Plaka

Büyük resim :  3mm Polikarbonat LED Işık Difüzör Levha Buzlu Şeffaf Plastik Plaka

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin, Shenzhen
Marka adı: XH
Sertifika: ISO FCC
Model numarası: XH 22
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 parça
Fiyat: 2.835USD per KG
Ambalaj bilgileri: 1500kg/Tepsi
Teslim süresi: 7 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Batı Birliği
Yetenek temini: 500000kg/Ayda

3mm Polikarbonat LED Işık Difüzör Levha Buzlu Şeffaf Plastik Plaka

Açıklama
Boyut: 1220*2440mm, 1220*1830, Özel Boyut Yoğunluk: 1.2g/cm3,
Renk: temizle Süt beyazı Yüzey: mat/buzlu
Malzeme: Yüksek kaliteli Virgin MMA hammaddesi İşleme Türü: ekstrüde
Vurgulamak:

Polikarbonat LED Işık Difüzör Levhası

,

3mm Polikarbonat Şeffaf Plastik Levha

,

3mm Polikarbonat LED Işık Difüzör Levhası

3mm Polikarbonat LED Işık Difüzör Levha Buzlu Şeffaf Plastik Plaka

 

3mm Saydam polikarbonat difüzör levha LED ışıklı buzlu şeffaf plastik plaka boyutuna göre kesilmiş
  
1.Polikarbonat difüzyon tabakasının geliştirme geçmişi
Ürünün ışık geçirgenliği %80'den fazladır ve sıradanpolikarbonatsüt beyaz tahtası sadece %20'dir;difüzör plakasının difüzyonu sayesinde, tüm pano yüzeyi karanlık bir alan oluşturmadan düzgün bir ışık yayan yüzey oluşturur ve ekranda kalıntı oluşmaz.Görüntü, tüm vücut kristal netliğinde görsel efekt elde etmek için resmi daha gerçekçi hale getirin.
Işık bir ortamdan başka bir ortamdaki pürüzsüz bir ara yüze geçtiğinde, ışığın bir kısmı arayüz tarafından yansıtılır ve ışığın bir kısmı arayüz yoluyla iletilir ve diğer ortamda kırılır.Işığın geliş açısı, yansıma açısına eşittir ve yansıyan ışık ile gelen ışık, yansıma yasası olan aynı düzlemde normalin her iki tarafındadır.Kırılan ışın, kırılma yasasına uygundur: kırılan ışın, gelen ışığın ve normalin düzleminde bulunur, kırılan ışık ve gelen ışık, normalin her iki tarafındadır ve gelen açının sinüsünün oranı kırılma açısına göre bir sabittir.Hem kırılma yasası hem de yansıma yasası geometrik optiğin temelidir.Sadece teorik araştırma için değil, aynı zamanda optik teknolojinin, özellikle de difüzörlerin ve optik ürünlerin tasarımının geliştirilmesi için temel oluşturuyorlar.
   polikarbonatdifüzör levhası, sıradan PC tek katmanlı levha temelinde özel işlemle işlenen bir üründür.Tek tip yüzey ışık aydınlatmasını gerçekleştiren yeni bir optik malzemedir.PC difüzör kartının etkisi iyi veya kötüdür ve difüzör parçacıklarının içeriği ve bileşimi ile yakından ilgilidir.Yayılan parçacıkların içeriği ne kadar az olursa, ışık geçirgenliği o kadar yüksek ve bulanıklık o kadar düşük olur.
 3mm Polikarbonat LED Işık Difüzör Levha Buzlu Şeffaf Plastik Plaka 0
 
2. Polikarbonat difüzör levhasıözellik

   Sütlü beyaz tahta, birkaç kristal nokta ve yüksek ışık geçirgenliği, yüksek pürüzsüzlük ve iyi düzlük ile yarı saydamdır.Süper darbe dayanımı: Sıradan cam plakalardan 250 kat, temperli camdan 150 kat ve akrilik plakalardan 30 kat daha güçlüdür.Böylece çeşitli kazalarda kırılmaz.Mülkünüzü ve canınızı daha iyi koruyun.Yapı performansı: PC'nin yoğunluğu 1,2'dir ve ağırlığı camınkinin yalnızca 1/2'sidir, bu nedenle kalite daha hafiftir ve yapımı daha kolaydır, bu da maliyetleri düşürür.UV koruması: Bu ürün, yalnızca iç mekan ürünlerine UV hasarını önlemekle kalmayıp, aynı zamanda PC kartlarının hizmet ömrünü de etkili bir şekilde uzatan %100 ithal anti-UV yeni malzemeden yapılmıştır.Alev geciktirici kalite UL-94: V-0~V-2'dir, mükemmel yangın direncine sahiptir ve yanarken toksik gaz üretilmez.Hava koşullarına dayanıklılık: Bu ürün, -40℃~120℃ gibi zorlu hava koşullarına uyum sağlayabilir ve performansını korumaya devam eder.Ve yanma olmayacak.
3mm Polikarbonat LED Işık Difüzör Levha Buzlu Şeffaf Plastik Plaka 1
 
3. Polikarbonat difüzörün teknik durumu ve uygulama durumu

LED endüstrisinin son on yılda hızlı gelişimi ile LED aydınlatma tamamen popüler hale geldi ve insanlar tarafından kabul edildi.LED aydınlatma için önemli bir malzeme olan difüzör plakası da sürekli gelişiyor ve ilerliyor.Sürekli iyileştirme ve iyileştirme.

PC difüzör plakasının teknolojik seviyesi:

1. Işık yayma reçinesi ve PC reçinesi karıştırılarak modifiye edilmiş, farklı kırılma indekslerine sahip iki malzeme üniform bir şekilde dağılmış ve kalıplanmıştır ve kırılma indeksindeki fark, ışık difüzyonunu elde etmek için kullanılır;Aynı zamanda, kalıplama işlemi sırasında PC levha yüzeyinde düzensizlikler oluşturmak için termoform teknolojisi kullanılır.Difüzyon elde etmek için yüzeyi kullanarak geometrik yüzey.

2. Işık difüzyonunu gerçekleştirirken ışık geçirgenliğini sağlamak için seçilen difüzyon malzemesi ve PC malzemesi optik dereceli malzemelerdir.Ürünün yüzey kalıplamasında saf buzlu cam yüzey yerine tasarlanmış bir optik difüzör yüzeyi kullanılmıştır.


4.polikarbonatışık yayılım levhasıBaşvuru

      LED ve floresan lambalar, panel ışıkları, ışık kaynağı olarak reklam ışık kutuları, reklam panoları, dış mekan reklam panoları, sahne özel efektleri, LED elektronik ekranlar, doğal aydınlatmalı tavan lambaları.


3mm Polikarbonat LED Işık Difüzör Levha Buzlu Şeffaf Plastik Plaka 2
 
5. XH Şirketi ve Üretim Hattı

3mm Polikarbonat LED Işık Difüzör Levha Buzlu Şeffaf Plastik Plaka 3

 

7. Paket ve nakliye

Tek parça akrilik levha ambalaj: çift taraflı kraft kağıt veya PE film ile kaplanmıştır, kapak filmi firmamızın herhangi bir LOGO'suna sahip değildir.
7.2.Tepsi paketi: Her paletin toplam ağırlığı yaklaşık 2 tondur, alt kısmı ahşap palet veya demir palettir ve çevresi oluklu kağıt ile paketlenir.
7.3.Tüm konteynerin paketleme yöntemi: 20-23 ton (yaklaşık 3000 adet) 20 fit konteyner, 10-12 palet.
 

3mm Polikarbonat LED Işık Difüzör Levha Buzlu Şeffaf Plastik Plaka 4
 

İletişim bilgileri
Shenzhen XH Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Jason

Tel: +86-18028752756

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)