Ana sayfa ÜrünlerPolikarbonat Levha

10mm Siyah Polikarbonat Çatı Panelleri PC Sera Plastik Levha

Sertifika
Çin Shenzhen XH Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

10mm Siyah Polikarbonat Çatı Panelleri PC Sera Plastik Levha

10mm Siyah Polikarbonat Çatı Panelleri PC Sera Plastik Levha
10mm Siyah Polikarbonat Çatı Panelleri PC Sera Plastik Levha 10mm Siyah Polikarbonat Çatı Panelleri PC Sera Plastik Levha 10mm Siyah Polikarbonat Çatı Panelleri PC Sera Plastik Levha

Büyük resim :  10mm Siyah Polikarbonat Çatı Panelleri PC Sera Plastik Levha

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin, Shenzhen
Marka adı: XH
Sertifika: ISO FCC
Model numarası: XH 99
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 parça
Fiyat: 2.835USD per KG
Ambalaj bilgileri: 1500kg/Tepsi
Teslim süresi: 7 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Batı Birliği
Yetenek temini: 500000kg/Ayda

10mm Siyah Polikarbonat Çatı Panelleri PC Sera Plastik Levha

Açıklama
Boyut: 1220*2440mm, 1220*1830, Özel Boyut Yoğunluk: 1.2g/cm3,
Renk: siyah, Açık, mavi, bronz, yeşil, opal Yüzey: Çift Cilalı
İşleme Türü: Ortak Ekstrüzyon Numune ücreti: Normal A4 boyutu ücretsizdir, sadece kargo ücreti
Vurgulamak:

10mm Siyah Polikarbonat Çatı Panelleri

,

10mm Sera Plastik Panelleri

,

10mm Sera Plastik Levha

10mm Siyah Polikarbonat Çatı Panelleri PC Sera Plastik Levha

 

10mm siyah polikarbonat levha sera PC plastik paneller


1.Polikarbonat LevhaÜretim süreci

PC kartının üretim süreci ekstrüzyon kalıplamadır ve gereken ana ekipman bir ekstrüderdir.PC reçinesinin işlenmesi daha zor olduğu için daha yüksek üretim ekipmanı gerektirir.PC kartlarının yerli üretimine yönelik ekipmanların çoğu, çoğu İtalya, Almanya ve Japonya'dan ithal edilmektedir.Kullanılan reçinelerin çoğu Amerika Birleşik Devletleri'nde GE'den ve Almanya'da Baver'den ithal edilmektedir.Ekstrüzyondan önce, su içeriğini %0.02'nin (kütle oranı) altında tutmak için malzeme kesinlikle kurutulmalıdır.Ekstrüzyon ekipmanı, bazen birkaç seri halinde, vakumlu kurutma hunileri ile donatılmalıdır.Ekstrüder gövdesinin sıcaklığı 230-350°C'de kontrol edilmeli ve arkadan öne doğru kademeli olarak arttırılmalıdır.Kullanılan kafa düz bir ekstrüzyon yarık kafasıdır.Ekstrüzyondan sonra perdahlama ile soğutulur.Son yıllarda, PC kartlarının anti-ultraviyole performans gereksinimlerini karşılamak için, PC kartlarının yüzeyinde genellikle anti-ultraviyole (UV) katkı maddeleri içeren ince bir tabaka kaplanır, bu da iki katmanlı bir ko-ekstrüzyon işlemi gerektirir. yani yüzey tabakası UV katkıları içerir.Alt tabaka UV katkıları içermez.İki katman, makine kafasında birleştirilir ve bir katmana ekstrüde edilir.Bu tip kafanın tasarımı daha karmaşıktır.Bazı şirketler bazı yeni teknolojileri benimsemiştir.Örneğin Bayer Company, ko-ekstrüzyon sisteminde özel olarak tasarlanmış eriyik pompaları ve birleştiriciler gibi teknolojileri benimser.Ayrıca bazı durumlarda PC kartında çiy damlası zorunluluğu yoktur, bu nedenle diğer tarafta çiy damlası kaplaması olmalıdır.Ayrıca her iki tarafında da anti-UV katmanları gerektiren PC kartları vardır ve bu tür PC kartlarının üretim süreci daha karmaşıktır.

10mm Siyah Polikarbonat Çatı Panelleri PC Sera Plastik Levha 0


 
2. Parametre

Üretim Yöntemi ortak ekstrüzyon
Malzeme : Polikarbonat Granül ;UV inhibitörü
Renk Açık, mavi, bronz, yeşil, opal
Işık geçirgenliği %50--87
Amaç Genel
Dış görünüş Düz
UV'ye maruz kalma UV koruması
Kalınlık 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm, 4,0 mm, 6,0 mm, 8,0 mm, 10 mm, 12 mm, 16 mm
Genişlik 1220 mm'den 2100 mm'ye
Uzunluk 1,5 mm ila 5,0 mm kalınlık için: maks.30.5m/rulo ;5.0 mm ila 16 mm kalınlık için: max.5.8m


 
3.Şeffaf polikarbonat levhaözellikleri:

1. Özellikler:
(1) Işık geçirgenliği: PC kartının ışık geçirgenliği camla güzel olabilen %89'a kadar ulaşabilir.UV kaplı levha güneş altında sararma, buğulanma ve zayıf ışık geçirgenliği oluşturmaz.On yıl sonra ışık geçirgenliği kaybı sadece %6, PVC'nin kayıp oranı %15-20, cam elyafın kayıp oranı ise %12'dir.%-20.
(2) Darbe dayanımı: Darbe dayanımı, normal camın 250-300 katı, aynı kalınlıktaki akrilik levhaların 30 katı ve temperli camın 2-20 katıdır.3 kg'lık bir çekicin iki metre altından düşürüldüğünde çatlama olmaz.Cam" ve "Ses Çelik".
(3) Anti-ultraviyole: PC kartının bir tarafı anti-ultraviyole (UV) kaplama ile kaplanmıştır ve diğer tarafı anti-ultraviyole, ısı yalıtımı ve anti-damla işlevlerini entegre eden anti-yoğuşma işlemine sahiptir.UV ışınlarının geçmesini engeller ve değerli sanat eserlerini ve sergileri UV hasarından korumak için uygundur.
(4) Hafiflik: Özgül ağırlık, camınkinin sadece yarısı kadardır ve nakliye, taşıma, kurulum ve çerçeveyi destekleme maliyetlerinden tasarruf sağlar.
(5) Alev geciktirici: Ulusal standart GB50222-95, PC kartının alev geciktirici sınıf 1, yani B1 sınıfı olduğunu onaylar.PC kartının kendi ateşleme noktası 580 santigrat derecedir ve yangından çıktıktan sonra kendi kendine sönecektir.Yanma sırasında toksik gaz oluşmayacak ve yangının yayılmasına katkıda bulunmayacaktır.
(6) Bükülebilirlik: Tasarım çizimine göre, şantiyede soğuk bükme yöntemi kabul edilebilir ve bir kemer, yarım daire biçimli üst ve pencereye monte edilebilir.Minimum bükülme yarıçapı, levha kalınlığının 175 katıdır ve ayrıca sıcak bükülebilir.
(7) Ses yalıtımı: PC kartının ses yalıtımı etkisi açıktır ve aynı kalınlıktaki cam ve akrilik levhadan daha iyi ses yalıtımına sahiptir.Aynı kalınlıkta PC kartının ses yalıtımı camdan 3-4DB daha yüksektir.Uluslararası olarak, otoyol gürültü bariyerleri için tercih edilen malzemedir.
(8) Enerji tasarrufu: yazın serin tutun ve kışın sıcak tutun, PC kartı sıradan cam ve diğer plastiklerden daha düşük ısı iletkenliğine (K değeri) sahiptir ve ısı yalıtım etkisi aynı olandan %7-25 daha yüksektir bardak.%49'a kadar sıcak.Bu nedenle ısı kaybı büyük ölçüde azalır ve ısıtma ekipmanı olan binalar için çevre dostu bir malzemedir.
(9) Sıcaklık uyarlanabilirliği: PC kartı -100 °C'de soğuk ve kırılgan hale gelmez, 135 °C'de yumuşamaz ve zorlu ortamlarda mekanik ve mekanik özelliklerinde belirgin bir değişiklik olmaz.

 10mm Siyah Polikarbonat Çatı Panelleri PC Sera Plastik Levha 1
4.Şeffaf polikarbonat levhaBaşvuru

Bahçeler, eğlence yerleri tuhaf süslemeler ve dinlenme yerlerinin koridor pavyonları;
Ticari binaların iç ve dış dekorasyonu, modern kentsel binaların perde duvarları;
Havacılık şeffaf konteynerleri, motosiklet ön camları, uçaklar, trenler, gemiler, otomobiller, motorbotlar, denizaltılar ve cam askeri polis kalkanları;
Telefon kulübelerinin yerleşimi, reklam sokak tabelaları, ışıklı kutu reklamları ve sergileri;
Enstrümanlar, sayaçlar, yüksek ve alçak gerilim şalt panoları ve askeri sanayi;
Duvarlar, tavanlar ve paravanlar gibi yüksek kaliteli iç dekorasyon malzemeleri;
Otoyollar ve şehir içi yükseltilmiş yollar için gürültü bariyerleri;
Tarım seraları ve yetiştirme seraları;
Modern ekolojik restoran tavanı;

10mm Siyah Polikarbonat Çatı Panelleri PC Sera Plastik Levha 2
 
5. XH Şirketi ve Üretim Hattı

10mm Siyah Polikarbonat Çatı Panelleri PC Sera Plastik Levha 3

 

7. Paket ve nakliye

 

7.1.Tek parça akrilik levha ambalaj: çift taraflı kraft kağıt veya PE film ile kaplanmıştır, kapak filmi firmamızın herhangi bir LOGO'suna sahip değildir.

7.2.Tepsi paketi: Her paletin toplam ağırlığı yaklaşık 2 tondur, alt kısmı ahşap palet veya demir palettir ve çevresi oluklu kağıt ile paketlenir.

7.3.Tüm konteynerin paketleme yöntemi: 20-23 ton (yaklaşık 3000 adet) 20 fit konteyner, 10-12 palet.

10mm Siyah Polikarbonat Çatı Panelleri PC Sera Plastik Levha 4
 

İletişim bilgileri
Shenzhen XH Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Jason

Tel: +86-18028752756

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)